053-8097144
 

פרגולה מעוגלת דמוי עץ מבט מהצד
  
פרגולה מעוגלת דמוי עץ מבט מהבית
  
פרגולת אלומיניום מתעגלת
פרגולה אלומיניום לבנה דקורטיבית
  
פרגולה אלומיניום לבנה מתעגלת
  
פרגולה אלומיניום לבנה מעוגלת
פרגולת אלומיניום לפנטהאוז
  
פרגולת אלומיניום עם שדות שקועות תלויה -1
  
פרגולת אלומיניום עם שדות שקועות תלויה -2
פרגולת אלומיניום תלויה
  
פרגולת אלומיניום עם שדות שקועות בצבע לבן
  
פרגולת אלומיניום שדות שקועים עם סנטף
<1234>

פרגולות אלומיניום

ישנן דרכים רבות לממש עיצוב ביתי, אך דרך ייחודית לדאוג שהוא יהיה דקורטיבי במיוחד: הצבת פרגולות אלומיניום. פרגולות מאלומיניום הן מפתרונות ההצללה העמידים ביותר הקיימים בשוק, ומיועדות להצבה הן באזורים לחים והן באזורים יבשים. מקובל להציבן גם במקומות בהם ידוע שהלחות גורמת לשמנוניות על רכיבי מתכת: בסמוך לחופי ים או על מדשאות שנהוג להשקות באופן תדיר. בנוסף, גם מבחינה עיצובית תורמות פרגולות אלומיניום לשיפור ניכר במראה האזור, אך יש שיחלקו על הכתובים ויאמרו שזה עוזר רק למי שהחליט לעצב עיצוב מודרני את ביתו/חצרו. הדבר נובע בשל הצבע האפור של האלומיניום שאינו מתאים, למשל, לבית בעיצוב כפרי על טהרת העץ. מיד ניווכח שלא רק שזה לא מדויק, ניתן לשנות את תוואי העיצוב, ועדיין ליהנות מפרגולת אלומיניום איכותית.

צביעת אלומיניום מדויקת בכל גוון

ניתן להזמין פרגולות אלומיניום כשהן צבועות בגוון הרצוי לכם לפי מפתח רל. מכאן, שאם תבקשו עיצוב על טהרת העץ, עדיין ניתן לצבוע פרגולות אלומיניום לצבעים חום/כתום לפי המרקם של העץ הטבעי. בשונה מימי העבר, טכניקות יצירת הצבע וציפוי הדוממים באמצעותו השתכללו עד מאד, וניתן אף לחקות בצביעה את הנקיקים שהעץ יוצר: לצייר בצבע שחור עיגולים ואליפסות המדמים חורים ונקיקי עץ.

עובדות נוספות שחשוב להכיר בנושא פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום ניתנות לכיוון של הגג והרפפות. ניתן לפתוח ולסגור את תריסי הרפפות, ואף לקפל לגמרי את הגג כולו (כאשר הגג עשוי מאלומיניום משולב בד PVC), תוך השארת הפרגולות תחת כיפת השמים. סוגי הפרגולות שניתן להזמין: פרגולות קיר – הצמודות לקיר ומקובעות, בנוסף, על עוד 2 עמודים, ופרגולות 4 עמודים שולחניות – כלומר בצורת שולחן, אשר 4 עמודים הם שמחזיקים את הרפפות מלמטה, בפרגולה מרחפת עם אחיזה לקיר ללא עמודים.

מתי נבחר פרגולות עמודים ומתי נעדיף פרגולות אלומיניום לקיר?

פרגולות עמודים יהיו נחלתנו כל עוד צריך להגן בפתרון הצללה על שטח מסוים הנמצא בחצר שלנו: אזור בריכת השחייה, אזור המוקצה להתעמלות שנמצא בחצר שלנו, פינת הישיבה בחצר, וכד'. לעומת זאת, פרגולות קיר יוצבו כאשר החצר קטנה ומעוניינים לחסוך במקום, וגם כאשר החצר גדולה אך אזורי הבילויים כמו בריכת השחייה או מערכת הישיבה נמצאות בפינת הקיר – העדיף לשים פרגולות אלומיניום שיקובעו אליו על מנת לחסוך במקום, בדומה למקרה של החצר הקטנה, גם כאן ניתן להתקין פרגולה מרחפת עם אחיזה לקיר ללא עמודים, בתנאי שיש מספיק גובה לעשות זאת.

חברת קרן אור שמש תתאים עבורכם את פרגולות האלומיניום וכן פרגולות מסוגים רבים ושונים, סוככים, מרקיזות וכן כל דבר אחר שתבחרו בהתאמה מושלמת, עיצוב ייחודי תוך שמירה שביעות רצונתכם ויצירת מוצרים איכותיים בלבד.

 

 

 סוככים | סוככי זרועות | סוככי שמש | סוככים קבועים | סוככים באשדוד | מרקיזות | פרגולות אלומיניום | זכוכיות הזזה | חלונות קבועיםמאמרים | מבצעיםצור קשר | מפת אתר

סככות קרן אור, כתובתנו: העבודה 69, אשדוד, טלפון שירות לקוחות: 053-8097144