053-8097144
 

פרגולה עם רפפות מתכווננות לגינה
  
פרגולה עם רפפות מתכווננות בית פרטי
  
פרגולה עם רפפות מתכווננות מסעדה בחוף
פרגולה עם רפפות מתכווננות פתוחות
  
פרגולה רפפות מתכוונות לבנה גג פתוח – 1
  
פרגולה רפפות מתכוונות לבנה גג פתוח – 2
פרגולה רפפות מתכווננות מצב סגור -1
  
פרגולה רפפות מתכווננות מצב פתוח -2
  
פרגולה רפפות מתכווננות סגורות -3
פרגולה רפפות מתכווננות סגורות -4
  
פרגולה עם רפפות מתכווננות יציאה לדשא חצר
  
פרגולת אלומיניום סגירה מלאה
<123>

פרגולות רפפות מתכווננות אלומיניום

כיצד ניתן לשפר את ההצללה בחצר ולהפוך אותה לנגישה יותר? במה מתבטאת נגישות של פתרון הצללה? פתרון הצללה נגיש הוא כזה אשר ניתן לשלוט בכיוון הגג שלו: לכוון את התריסים שעליו או לפתוח את הגג. כזו היא בדיוק פרגולת אלומיניום נפתחת. פרגולות נפתחות מתכווננות מאלומיניום מיישמות פתרון הצללה נוח ביותר, אשר ניתן באמצעותו לשלוט על הגג ולדאוג שהוא ייפתח ברמה הנדרשת כדי לייצר הצללה.

סוגי פרגולות אלומיניום מתכווננות

ניתן לבחור בין פרגולות 4 עמודים לבין פרגולות צמודות קיר בתוספת 2 עמודים. הפרגולות הראשונות נועדות להצבה בנקודה מקרית בחצר, והשניות – להצבה על קיר באחת מדפנות החצר. בחצר קטנה מומלץ לקנות פרגולה משני עמודים להצמדה על קיר על מנת לחסוך במקום הדל ממילא. פרגולה 4 עמודים משמשת בעיקר חצרות גדולות אשר מוקד העניין בהן: בריכת השחייה, מערכת הישיבה, וכד' נמצאת במרכז או בנקודה מקרית כלשהי המרוחקת מהקיר.

אלו בדיקות מומלץ ליישם לפני הרכישה הסופית של הפרגולה?

במידה ויש לכם חצר מדקים מעץ, המעוצבת כפרי, אל תמהרו לפסול את האלומיניום שעלול ליצור מראה מנוכר ביחס לחצר. עם טכנולוגיות הצביעה של היום ניתן לצבוע לכם את הפרגולה לצבע עץ טבעי שיחקה את הפיגמנט שלו במדויק. כך תוכלו גם ליהנות ממראה שמתאים לחצר שלכם וגם ליהנות מהאלומיניום כחומר גלם עמיד בפני לחות, ובעל שרידות מרבית ביחס לעץ האמתי. בדיקה נוספת שיש לעשות – לעבור על רשימת הרכיבים שמגיעה עם הפרגולה ולוודא שהם עשויים מחומרים עמידים: המחברים בין העמודים לרפפות, הקנים עליהם מונחים העמודים, וכן איכות העמודים והרפפות. במידה והפרגולה מכילה 4 רפפות ולא משטח אחד גדול יש לבדוק גם את החלקים הקטנים שנוצרים אותן אחת לשנייה ולוודא שהם עשויים מחומרים עמידים.

שירות ואחריות

חברת קרן אור סככות מספקת תעודת אחריות למוצר, הכוללת את מדיניות החנות בהקשר לשירות, בין היתר עקב טיפול בתקלה. קרן אור סככות בעלת תודעת שירות, ומספקת מענה מהיר בעת תקלה. ניתן לברר בחברה עצמה אם נהוג שגם אם עברה תקופת האחריות, מוצרי ההצללה הבאים שתרכשו בהן יוצעו לכם במחירים של לקוחות וותיקים על מנת לצ'פר אתכם שבחרתם בחברתינו ונשארתם בה כלקוחות לזמן רב.

 

 

 סוככים | סוככי זרועות | סוככי שמש | סוככים קבועים | סוככים באשדוד | מרקיזות | פרגולות אלומיניום | זכוכיות הזזה | חלונות קבועיםמאמרים | מבצעיםצור קשר | מפת אתר

סככות קרן אור, כתובתנו: העבודה 69, אשדוד, טלפון שירות לקוחות: 053-8097144