מעוניינים להתקין סוכך חדש במרפסת? בחלון? או אולי בחצר? לאחרונה הפכו הסוככים לאחד מפתרונות ההצללה הנפוצים ביותר בישראל. 

ניתן לפגוש בהם בכל פינה ובית ברחבי העיר. השוק הישראלי מציע כיום שתי אופציות דומיננטיות בתחום ההצללה שהם: פרגולות וסוככים.

במידה ומשווים בין שני המוצרים הללו, לסוככים יש יתרונות ברורים: הפרגולות לפי החוק הישראלי הם מבנים קבועים, ולפיכך הן מצריכות היתר בנייה מהעירייה, בעוד שהסוככים ניתנים לקיפול ולפיכך מסווגים כמבנים ארעיים וניתן להתקינם ללא הליך בירוקרטי וקבלת היתר מהעירייה.

כמו כן התקנתם של סוככים זולה ופשוטה בהרבה בהשוואה להתקנת פרגולה.

רכישת הסוכך בחברה מוכרת וותיקה:

בשוק הישראלי קיימים אינספור סוככים מסוגים ודגמים שונים, ואיתם גם אינספור אנשי מקצוע אשר מציעים את שירותם. 

חלק מהסוככים איכותיים מאוד ויכולים להחזיק מעמד בכל מזג אוויר ולאורך זמן, אך ישנם גם סוככים באיכות ירודה אשר העיין הפשוטה אינה תבחין בהבדלים.

לפיכך, כדאי לרכוש את הסוכך בחברה מוכרת, ותיקה ואמינה, כמו גם להקפיד על התקנה מקצועית, מה שיבטיח הנאה מהמוצר לשנים הבאות.

באופן כללי, על מנת להבטיח רכישה נבונה והתאמה מלאה של הסוכך אל הצרכים שלנו, מומלץ להגדיר מראש את המטרה שלשמה מעוניינים בהתקנת הסוכך.

כמו כן, כדי לבדוק את מזג האוויר במקום התקנת הסוכך, מאחר והתנאים הסביבתיים במקום מהווים את אחד מהגורמים העיקריים שלפיהם יש לבחור את סוג הסוכך. 

באזורים מאובקים מומלץ להעדיף סוכך קסטה על פני סוכך פתוח, בעוד שבמקום שמתאפיין דרך קבע במשבי רוח עזים מומלץ להעדיף סוכך מסילה על פני סוכך זרועות. בכללי תמיד חשוב לזכור לבדוק את תנאי השטח במקום התקנת הסוכך כדי שנוכל לבחור את הסוכך המתאים ביותר שיחזיק לנו לאורך שנים ארוכות.

מתלבטים באיזו חברה לבחור? בחרו בקרן אור שמש! עם שנים וניסיון בתחום אנו מומחים בהתקנת ובחירת הסוככים ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות שאין שני לה!

מחפשים המלצות? היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו או בדקו בגוגל, והצטרפו למאות לקוחות מרוצים שכבר מזמן בחרו בקרן אור שמש.