העולם של ההצללה

הקיץ הגיע ואיתו גם החיפוש המתמיד אחר מקור צל. השמש קופחת על הראש ומייבשת אותנו. מה לא נעשה בשביל למצוא פינה קטנה של צל לשבת בה ולעצור לרגע?

 

קרן אור שמש סוככים מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות הצללה לבית/ לעסק ולגינה! לא משנה היכן אתם נמצאים לנו יש את הפתרון המושלם שיהפוך כל מקום למוצל ונעים לישיבה. חברתנו מבצעת מגוון רחב של עבודות ברחבי הארץ והלקוחות שלנו נשארים מרוצים למשך שנים ארוכות. 

כחלק מפתרונות ההצללה שלנו תוכלו למצוא:

 

מרקיזה- סוכך שבאפשרותו להיפתח ולהיסגר בכל פעם. הסוכך מתאים למרפסות, לחנויות ועוד. 

 

סוככים- המונח סוככים כולל בתוכו מספר מוצרים שנועדו לספק לנו הגנה מפני קרני השמש בימות הקיץ ואילו בחורף ימנע הסוכך כניסה של טיפות גשם. כמו כן מספקים לנו סוככים פרטיות ושומרים על המרפסת או על כל שטח אחר שמור מפני מבטים של שכנים או עוברים ושבים. באמצעות סוככים ניתן להגדיל את השטח השימושי של הבית או בית העסק. התחום מציע שפע של מוצרים ופתרונות שעשויים להתאים לכל מטרה או צורך. יש סוככים קבועים וניידים, סוככים מאלומיניום, בד ועץ.

 

פרגולת עץ- פרגולה המספקת הצללה לשטח רחב יותר מסוכך. הפרגולה בנויה מעץ, ומתפרסת על חלקים לפי בחירתכם מהחצר. 

 

פרגולת אלומיניום- פרגולה עשוית אלומיניום, החומר שידוע ביכולת האל חלד שלו. הפרגולה מספקת הצללה לחצרות, לעסקים ויש באפשרותנו לבצע גם סגירה של הפרגולה כך שהיא תהיה שימושית לכל ימות השנה. 

מסכי גלילה- אם אתם מעוניינים לספק הצללה לחלונות הבלגיים הרחבים שלכם, אתם זקוקים למסכי גלילה. ישנם בתים בהם כמעט כל הקיר שקוף, משום שהוא מבוסס על פרופיל בלגי ענק. כפי שבחלון בלגי קטן, בדרך כלל יבחר הדייר להתקין וילון גלילה, כשמדובר בפרופיל בלגי ענק ברמה של קיר, הפתרון האידיאלי הוא מסך גלילה. מסך גלילה פועל בדיוק כמו וילון גלילה, רק שכאן מדובר על הפעלה אוטומטית המתבצעת באמצעות חשמל.

 

סגירת מרפסת- מרפסת היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. נצא למרפסת להתרענן ולנשום אוויר, להביט על הנוף הנפרס מולנו או לבלות עם בני משפחה וחברים. אבל אם גשם עז יורד? או ששמש קופחת מעל לראשנו? במצבים כאלו המרפסת הופכת להיות בלתי שימושית ולא מתאימה לשהייה. האם נוותר עליה? לגמרי לא. יש דרך לאבזר את המרפסת ולסגור אותה בצורה כזו שאפשר יהיה להשתמש בה בכל עונות השנה.

הצוות המקצועי של קרן אור שמש מגיע עד אליכם להתקין לכם את כל פתרונות ההצללה. אנו מספקים שירות מהיר ואישי לכל לקוח. המטרה שלנו שתצאו מרוצים ושהעבודה תישמר למשך שנים ארוכות. לכן, אנו משתמשים בחומרי הגלם הכי טובים שאפשר. 

להזמנות חייגו עוד היום!