התקנת סוככים

ללא ספק, אחד הדברים היותר משמעותיים בחיינו הוא שתהיה לנו קורת גג מעל הראש, אך לפעמים קורת גג לבדה לא מספיקה, כיוון שרובנו זקוקים גם לשהייה יום-יומית בחוץ ואוויר צח. הבעיה מתחילה כשתנאי מזג האוויר לא מאפשרים לנו לשהות בחוץ, וכאן באים לעזרתנו הסוככים. הסוככים מהווים פתרון לשהייה בכל תנאי מזג האוויר בחוץ ומשמשים בקורת גג המגנה עלינו ועל רכושנו.

התקנת סוככים בבית

עבור המרחב הביתי קיימים סוגי סוככים רבים- ניתן למשל להתקין סוככים מעל חלונות הבית ולמנוע את חדירת קרני השמש דרך החלון.

סוככים אלו הם בדרך כלל סוככי מרקיזה או זרוע, והם ניתנים לפתיחה וסגירה ידנית או חשמלית. ניתן להתקין סוככים גם בחצרות ובמרפסות בבתי קרקע או דירות בעלות מרפסת שמש. סוככים אלו מגיעים במגוון סוגים, והם ניתנים לפתיחה וסגירה. הסוג הנ”ל של הסוככים מאפשר לנו לנצל את החצר או המרפסת לכל צורך ובכל מזג אוויר- לארוחות משפחתיות, אירוח אורחים או סתם ליהנות מישיבה עם כוס קפה ועיתון בבוקר.

התקנת סוככים במגרשי חניה

בכל הנוגע להתקנת סוככים בשטח הביתי, קיימים גם סוככים המיועדים למגרשי חנייה- כמו שסוככים משמשים לנו הגנה טובה כך הם יכולים לשמש הגנה לרכוש שלנו, ועל אחת כמה וכמה על הרכב שלנו. התקנת סוכך בחנייה יגן על הרכב שלנו מפני פגעי מזג האוויר כגון גשם, ברד שעלול להזיק לשמשות או שלג שיכול להיערם עליו. 

סוכך קבוע לגינה בית פרטי
סוכך חנות ירקות ופרות

 

התקנת סוכך בחנייה גם תספק צל לרכב, ובכך תמנע את התחממותו בימי הקיץ החמים- דבר המקשה עלינו להיכנס ולנהוג ברכב אחרי ששהה שעות רבות בשמש. התקנת סוכך בחנייה יגן על הרכב שלנו גם מפני לכלוך, אבק ועלים או פירות הנושרים מהעצים ועלולים להכתים את הרכב ואף לגרום לצבע שלו להתקלף.

התקנת סוככים בבתי עסק

התקנת סוככים תקפה גם בכל הנוגע לבתי עסק- במקומות אלו קיימת חשיבות רבה לסוככים במיוחד עבור בעלי העסקים, כיוון שהם מאפשרים למנוע או לצמצם את הירידה בתנועת הלקוחות ובהכנסות, העלולים להגרם כתוצאה מתנאי מזג האוויר. בימי קיץ חמים או בימי חורף גשומים למשל, לקוחות רבים לא ירצו לשבת בבתי קפה או מסעדות המצויים תחת כיפת השמיים ללא כל הגנה מפני תנאי מזג האוויר. השמש החמה או הגשם השוטף עלולים לגרום ללקוחות להישאר בבית, ולבתי העסק להפסדי הכנסות רבים. 

התקנת סוככים בבתי העסק תהווה פתרון לכך, שכן מזג האוויר הופך לפרט שולי בהחלטת הלקוח אם לצאת אל המקומות הנ”ל. מסעדה או בית קפה בהם מותקן סוכך המגן על הלקוחות בפני הגשם או השמש יאפשרו ללקוחות להמשיך ולבלות בראש שקט בכל תנאי מזג האוויר. סוככים הם למעשה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו- הם מאפשרים לנו להמשיך לבלות בחוץ בכל תנאי מזג האוויר או מהווים קורת גג בביתנו, ומהווים הגנה מפני פגעי מזג האוויר עבורנו ועבור הרכוש שלנו.

Accessibility