טיפול ותחזוק סוככים

קניית סוככים זה דבר נפלא, התקנתם על ידי המשווק זה נושא אחר, ומה עם הניקוי של הסוככים? הידעתם כי גם בד שידוע כעמיד ובלתי מנוצח כמו שמשונית בסופו של דבר צובר אבק, לשלשת ציפורים וכתמי נוזלים ממי הגשמים? את זה משאירים למקצוענים מחברת טיפול ותחזוק בסוככים.
 
אל תנסו לנקות את זה לבד, בוודאי אם אתם גרים בקומה הגבוהה, והסוכך נמצא בקיר הבניין החיצוני. אצלנו – עובדים מומחים הבקיאים בעבודה בגובה בכלל ובניקוי סוככים בפרט ינקו כל משטח של סוכך, ויסירו את כל מפגעי הזיהום ממנו. אנו מגיעים בפסח, בראש השנה, ובכל עת בה הסוכך מלוכלך וזקוק לניקיון מחדש.

משימות טיפול ותחזוק בסוככים שיידרשו לכם

1.  הסרת חלודה מזרועות ברזל של סוככים.
 
2. ניקיון אבק מסוככים.
 
3.  ניקיון לשלשת מבד הסוכך.
 
4. הסרת כתמי מים שנוצרו ממי הגשמים, ומניעת הפיכתם לסימנים לבנים שלא ניתן להוריד אלא בניקוי יבש.
סוככי זרועות - יציאה לבריכה
מרקיזה + חלק קבוע בצבע כרם וולן עם סיומת אפורה
כיצד מזמינים עבודות אלו? האם צריך לדעת את שם הפרויקט על מנת להזמינו?
אין צורך לדעת את שם הפרויקט. מספיקה שיחת טלפון כמו “שמי (אנונימי) אני גר ב- (כתובת), והסוכך שלי בלוי. אזדקק לניקוי”. החברה שלנו תשלח אליכם מנקי סוככים מקצועיים שיאבחנו את הזרוע ואת היריעה, יאתרו את הבעיות ויפעלו לשיקום מלא של הסוכך, ניקוי ותחזוקה שוטפת, והסרת כל מפגע שגרם לו להתבלות מבחינה חיצונית. בסופו של דבר, תגיש לכם החברה את הסוכך נקי ומצוחצח.

כיצד אנו מנקים את הסוככים?

אנו נעזרים במכשירי ניקוי בלחץ ייעודיים לניקוי בדים של סוככים: מצד אחד זהו מתז מים בלחץ גבוה, מצד שני – לא כמו של ניקוי רכבים ומרצפות, אלא בלחץ רפוי יותר המשמש לניקוי בדים ומשטחים עדינים. לאחר השימוש במכשירים, אנו משתמשים בכלים לייבוש הסוכך שדומים מאד לכלים שבוודאי ראיתם בניקוי וקס לרכבים. בסיום העבודה אנו עוברים שוב על הסוכך, מוודאים שלא פספסנו מפגע כלשהו ומסיימים את עבודתנו. מובטח תמיד סוכך נקי ומצוחצח, עם שיטות טיפול ותחזוק בסוככים שיגרמו לו תמיד להיראות במיטבו.
 
פנו אלינו לצריכת שירות טיפול ותחזוק בסוככים לשם ניקיונם. ניתן לפנות אלינו בסמיכות לחגים ובשוטף!
Accessibility