מגוון רחב של מסכי גלילה

כיום חלונות שקופים נהפכו לפופלארים מאוד בקרב הארכיטקטים ומעצבי הפנים של הבית. החלונות משמשים כקיר שקוף שמכניס אור שמש נהדר לבית, והופך את הבית ליוקרתי יותר. אך עם יתרון זה יש חיסרון של חום שמש בתוך הבית.
החלונות הארוכים המתפרסים על כל הקיר הם באמת מרהיבים ביופיים והם הופכים כל בית ליותר יפה ויותר יוקרתי. אך מה עושים בימות החמים שכל השמש נכנסת אל תוך חלל הבית והופכת את המקום לחמים ולא נעים לישיבה? אפשר להדליק מזגן אבל לפעמים השמש מסנוורת ואם יושבים ליד החלון עדין נשאר חום. לקרן אור שמש סוככים יש את הפתרון המושלם עברוכם! הכירו את מסכי הגלילה! פתרון ההצללה שישאיר את ביתכם יפה ויוקרתי וגם יספק לכם הגנה מהשמש הקופחת. 

מהו מסך גלילה?

מסך גללילה פועל בדיוק כמו וילון גלילה, רק שכאן מדובר על הפעלה אוטומטית המתבצעת באמצעות חשמל. מסכי הגלילה קיימים בבתים רבים והנוכחות שלהם כמעט בלתי מורגשת לעין. הם חשמליים והצבעים שלהם נטמעים יחד עם חלל הבית. השימוש במסך גלילה מאפשר לכם להמשיך להנות מצל בכל רגע נתון בתוך הבית. 

איזה סוג מסך גלילה אני צריך?

מסך גלילה זיפ– מסכי גלילה זיפ הם הפתרון המושלם לקבלת פרטיות ועיצוב מרהיב וחדשני לבית. הם מצלים מאור השמש כמעט במאה אחוז, הם חשמליים, עשויים מחומר איכותי וטוב שאינו נהרס גם לאחר שנים רבות. יש אפשרות להתקין אותם במקומות רבים כגון: בסגירת מרפסת, בבית עסק, בסלון הבית, בדירה, בפרגולה, בבנין ובבית. מסכי הגלילה זיפ מגיעים בעיצובים שונים ובגדלים שונים. 

מסך גלילה רגיל- מסך גלילה הנשאר לרוב קבוע ומשמש כהצללה לבית, למרפסת או לבית העסק. אם אין לכם כח להתעסק עם תפעול של וילון או מסך גלילה זיפ, הפתרון שלכם הוא מסך הגלילה הרגיל. 

מסך גלילה ללא מסילה- מסך גלילה זה מאפשר לכם את החופש לבחור היכן לשים את ההצללה. הוא לא קבוע למקום ואפשר להוזיז אותו למקום המוצל שאתם חפצים בו. הוא דומה לוילון גדול רק יותר אטום מבלי שמסילה תחזיק אותו בצדדים ותקבע אותו למקומו. 

התקדמו עוד היום אל מסכי הגלילה ועצבו את הבית שלכם בצורה מודרנית ויפה. בקרן אור שמש מועסקים אנשי מקצוע טובים בתחום מסכי הגלילה. לאחר פגישת הייעוץ והתשלום אנו נספק לכם את מסכי הגלילה שאתם חפצים בהם, עם אחריות. כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או לחייג אלינו ונציג יגיע עד אליכם לפגישת ייעוץ.