מסכי גלילה באשדוד להצללה והחשכה של חלונות זכוכית רחבים

כאשר יש לכם חדר ובו חלון זכוכית ענק, או ויטרינה לא קטנה של סגירת מרפסות או סגירת חורף, מומלץ מאד לחשוב על פתרונות הצללה עבורם. עונת הקיץ נפוצה מאד בישראל והשמש שהיא מביאה עמה עשויה להביא לחוסר נעימות משווע. רק מסכי גלילה באשדוד מבטיחים כי חלונות הענק שלכם יקבלו מענה ויכוסו כאשר ישנה חשיפה גדולה מדי לשמש.

כיצד בוחרים מסכי גלילה באופן ראשוני?

אנו ממליצים לגשת להדמיית מחשב של חנות פתרונות הצללה ולבחור מסכי גלילה בהתאם לעיצוב החדר: גודל חלון הענק שיש לכסות, עיצוב הצבע של המסך בהתאם לעיצוב הצבעים הדומיננטי במרחב החדר ועיצוב צורת רכיבי הפרזול של המסך בהתאם לתכולה קיימת במרחב החדר. זכרו כי גם אם גיליתם שישנם מסכי גלילה מרשימים ביופיים – לא בטוח שהם יתאימו לצרכי העיצוב של הבית שלכם.

כיצד ניתן לוודא שמדובר במסך איכותי?

ישנן תכונות פרטניות אל מול כלליות. למשל, אם הרצון שלכם הוא להחשיך את החדר, ולא להכהות אותו מעט, יש לבחור במסך שמגוון הצבעים וחומר הייצור שלו גורמים להחשכה ולא לכהות קלה של אור החדר. כמו כן, חשוב לבחור בבד דק וקל לגלגול אבל גם עמיד ויציב. רצוי לבחור בחומרי פרזול לאותו בד שיספקו אמינות ועמידות לאורך שנים רבות כמו חדשים.

כיצד בוחרים את סוג ההפעלה של מסך הגלילה?

אם אתם מעוניינים לייעל את פעולת המסך, מומלץ לבחור בגרסה אלקטרונית עם בד יורד ועולה בלחיצת כפתור. מי שמעוניין לווסת בעצמו את החשיפה לאור שמש, מוטב כי יבחר מסך גלילה מכני ולא אלקטרוני. כאשר סוג התפעול של מסך הגלילה ידוע לכם מראש, קל מאד לבצע את הבחירה הסופית, על כל השלכותיה הלכה למעשה.

מהם תנאי הסף לשירות איכותי עבור מסכי גלילה?

סיוע והכוונה במציאת מסכי גלילה באשדוד המתאימים לביתכם, מתן כתב אחריות על כל דגמי מסכי הגלילה, התקנת המוצרים שהוזמנו, מתן תמיכה ללקוח בזמן אמת כשהוא בא להיוועץ על הפעלת המוצר ותחזוקתו ועדכון הלקוח על פתרונות הצללה חדשים ובפרט – אודות דגמי מסכי גלילה מעודכנים.

Accessibility