רוצים לצאת למרפסת ומזג האוויר החורפי מגביל אתכם? הגשם לא מאפשר לכם לאחסן ציוד במרפסת מבלי שהוא יתרטב? אין איפה לתלות את הכביסה? 

רבים מאיתנו משתמשים במרפסת כמקום אחסון של ציוד, כחדר לתליית כביסה וגם כחדר שנוח לשבת בו לשתות את הקפה של הבוקר ולארח חברים בערב. המרפסת היא חלק מהבית, ולכן אין שום סיבה שלא נהנה ממנה בכל ימות השנה. אפשר לנצל את שטח המרפסת ולהנות ממנו מבלי להוציא סכום כסף רב על מיגון וסגירת מרפסת. 

בעזרת מרקיזה למרפסת תוכלו להנות מהצללה בכל ימות השנה, בימים הגשומים להנות מאי חשיפה לגשם ובימים החמים להנות מאי חשיפה לשמש. המרקיזה היא פתרון ההצללה האטרקטיבי בעבור כל אחד. המרקיזה למרפסת מגיעה במגוון צבעים ודגמים. 

כיצד העבודה מתבצעת?

הצוות המקצועי של קרן אור סוככים שמש מגיע עד אליכם לאחר שיחת אפיון צרכים בפלאפון. לפי גודל המרפסת אנו נמליץ לכם על סוג המרקיזה והסגנון שמתאים עבורכם. נראה לכם תיק עבודות ותוכלו לבחור את המרקיזה שהכי התחברתם אליה. בפגישה זו איש הצוות של קרן אור סוככים שמש יביא לכם הצעת מחיר בעבור ביצוע העבודה. במידה וההצעה מקובלת עליכם אנו מתחילים בהכנת המרקיזה שלכם, לאחר שהמרקיזה מוכנה אנו מגיעים להתקין אותה בעזרת צוות מיומן ומקצועי. קרן אור סוככים שמש דוגלת באמינות ושירות, לכן אנו משתדלים שהעבודה תבוצע תוך זמן קצר ובצורה מיטבית ואיכותית. המטרה שלנו שתצאו מרוצים ותהנו מהמרקיזה במרפסת בכל ימות השנה מבלי שום בעיה. אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. 

אל תתפשרו על הנוחות שלכם, הזמינו עוד היום מרקיזה למרפסת ותוכלו לבחור את הסגנון שאתם אוהבים עם הצבע שהכי בא לכם. מרקיזה למרפסת עושים עם קרן אור סוככים שמש. 

Accessibility