ניקוי סוככים

א אחת בוחר בעל הבית הפרטי, ולאחרונה גם דייר הבניין, לעבות את ביתו עם סוכך. סוכך משמש כפתרון עיצובי מעולה, פתרון שיווקי חסר תקדים אם מדובר בחנות שצריך לשים לה סוכך, וכמובן – איך לא – פתרון הצללה שמגן עלינו גם מגשם וגם משמש. הבעיה מתחילה כשאיתני הטבע פוגשים בסוכך וגורמים לו לצבור לכלוך.
 
הלכלוך הזה אינו רק מרבצי אבק אלא גם כתמים מהמשקעים, חלודה בקצוות הברזלים של הזרועות ואפילו לשלשת של יונים וציפורים קטנות על ראש הבד של היריעה. בעל הבית לא ינקה את הסוכך מיוזמתו גם כי תמיד נוצרת התחושה שאין זמן, ויש משהו טוב יותר לעשות, וגם מכיוון שהוא עשוי לא לדעת איך לעשות זאת.
 
ביננו, כשגרים בקומה חמישית בבניין זה דיי מפחיד לגשם לשם, ולכן גם אסור אם העובד לא הוכשר לעבודה בגובה מטעם משרד הכלכלה. גם בקומת קרקע, כשמדובר בחנות או בווילה זו לא משימה קלה כלל ועיקר.

נא להכיר: חברת ניקוי סוככים

החברה מתמחה בניקוי כל משטחי ההגנה וההצללה הביתיים: זכוכיות הזזה, סוככים ופרגולות. החברה עובדת רק עם עובדים מבוטחים ומוכשרים לעבודות גובה. העובדים ייעזרו במכשירי ניקוי בלחץ להסרת כל המפגעים מהסוכך.
סגירת פנל אלומיניום עם חלונות זכוכית
סוכך קבוע לחצר אחורית

שירות מהיר וחסר פשרות

שירות ניקוי הסוכך אפשרי בכל זמן שתחפצו ליישמו, כולל באירועים שהניקיון הוא מרכז עניינם כמו ראש השנה או פסח. באירועים כאלה אתם תנקו או הבית, ולסוככים שלכם רק חברת ניקוי סוככים צריכה לדאוג. זוכרים שלא מזמן, בפסח האחרון, נכלאה אשה במרפסת שמש קטנה בבניין גבוה באם המושבות בפתח תקווה והייתה בסכנה ליפול מהבניין בעת שניקתה את הסוככים והחלונות שלה? לכן בדיוק את העבודה הזו רק חברת ניקוי סוככים יכולה וצריכה לעשות.

מחירים מיוחדים למתמידים

בתי אב שיזמינו אותנו תדיר יזכו למחירים מיוחדים עבור כל פרויקט ניקיון שנספק עבורם. אנו נצ’פר אתכם במחירים שנחשבים נדירים לשירות בוטיק זה, וכמובן מבלי להוריד מרמתו ועוצמתו של השירות. אכן, לקוחות רבים באזורים רבים בארץ מזמינים אותנו כל שנה הן בחגים והן כאשר הסוכך מלוכלך וזקוק לטיפול יסודי.
 
צרו קשר עם חברת ניקוי סוככים לניקוי מושלם של התקני ההצללה שלכם!