סגירות חורף לבתי קפה

סגירות חורף לבתי קפה משמשות מסעדות ובתי קפה להגנה על המתחמים החיצוניים מפני הגשם תוך יצירת תשתית לחימום המקום והתאמתו לאכלוס קהלים גדולים. סגירות חורף מתאפיינות בכמה סוגים אשר חשוב להכיר על מנת לדעת מה כדאי לבחור עבור בית העסק שלכם. כאן מנינו לכם מספר סגירות חורף טיפוסיות לבתי עסק מתחום המזון.

סגירות חורף לבתי קפה – PVC

סגירות חורף המשמשות קנטינות קטנות, שק”ם צבאי קטן, ובתי קפה. סגירות החורף הללו לא יוצרות קיר מוצק, אך הן נתמכות על ידי עמודים יציבים ממתכת, ובשילוב עם חימום החדר החיצוני מאפשרות אכלוס מלא של לקוחות. ה PVC הוא בעל יתרון משמעותי בו היריעות האנכיות זו לזו מחוברות בהלחמות חום ולא באמצעות תפירה כמו בד רגיל, מה שיוצר 100% אי חדירת מים.

סגירת חורף מזכוכית

סגירת חורף המשמשת כחלון זכוכית על פלטות מתכת. סגירת חורף זו יוצרת, למעשה, קיר זכוכית המבדיל בין החוץ לבין בית הקפה. משתמשים בסגירת חורף זו בתי קפה שונים, מסעדות גדולות, וכל מי שמעוניין בסגירה איכותית של בית העסק שלו אשר תספק את כל הנוחות ללקוחות.

מה חשוב לבדוק בסגירות חורף שלכם?

חשוב לוודא שהן מתקפלות על מנת שבעונות הקיץ תוכלו לפתוח שוב את המקום ללא המחיצה, וכאשר העונות החמות מגיעות זה הזמן לבדוק את סגירות החורף שלכם, ולוודא שהן תקינות ולא מצריכות החלפה או שדרוג בשל בלאי. חשוב לבצע את הבדיקה מדי קיץ על מנת שגם החורף הבא לא יתפוס אתכם עם הפתעות מיותרות.

סגירת חורף בר קפה מבט חיצוני 3
סגירת חורף אולם אירועים מסכים סגורים- 2

בחירה עיצובית של סגירת החורף

ניתן לבחור בסגירת חורף עם לוגו בית הקפה או המסעדה, סגירות חורף בעיצוב וינטג’, ועוד דגמים רביפ. ביצוע הבחירה באמצעות מעצב פנים המתמחה במסעדות ובתי קפה יהיה הצעד הנבון ביותר לביצוע, אשר יקנה לבית העסק שלכם סגירות חורף איכותיות ויפות אשר ישביחו את מראה בית הקפה שלכם ויהפכו אותו לאטרקטיבי גם מבחוץ עוד בטרם נכנסו הלקוחות פנימה.

בחירת המידות לסגירת החורף

חשוב לבחור במידות שישקפו את השטח שהוקצה לכם לנהל את בית הקפה, ולכן כדאי למדוד את היקפו של השטח מבעוד מועד בטרם תיגשו לבחור סגירות חורף לבתי קפה עבור העסק שלכם.