סגירת מרפסת זכוכית

מזג האוויר החורפי עוד רגע כאן, הלילות מתחילים להיות קרים והימים נעימים הרבה יותר מימי הקיץ. בביתכם יש מרפסת שבה אתם נוהגים לשבת ולבלות עם חברים? מזמינים את המשפחה או סתם יושבים ונהנים? אל תתנו לגשם לעצור אתכם, התקינו עוד היום סגירת מרפסת זכוכית ותהנו מהמרפסת בכל ימות השנה! 

 

אין צורך לוותר על ישיבה במרפסת בימות החורף. ההפך! האוויר יותר נקי בחורף ואין כמו לשבת עם כוס תה על ספות נוחות ולצפות בגשם. השקעתם כבר בבית עם מרפסת מפנקת ונוחה למה לא להשקיע על סגירת מרפסת זכוכית? כאשר יש סגירה למרפסת מזג האוויר לא יעצור אתכם. בכל רגע נתון תוכלו לשבת במרפסת ואף להפוך אותה למקום האהוב בבית בעזרת מיזוג ועיצוב משלים. 

 

רבים מבעלי הבתים בישראל כבר עברו לסגירת מרפסת זכוכית כי אין כמו לפתוח חלון כשנעים ולסגור אותו כשקריר. התחושה המופלאה של לצפות בגשם מבלי להירטב ולהנות מהטבע של החצר בכל עונות השנה. סגירת מרפסת זכוכית מהווה את הפתרון האולטימטיבי לניצול מרבי של המרפסת בכל רגע נתון. 

 

לסגירת מרפסת זכוכית יתרונות נוספים כגון:

  • בעזרת סגירת מרפסת זכוכית תוכלו לשמור על מרפסת נקיה מבלי שהחפצים בה יתלכלכו מאבק או מנשל העצים. 

  • עם סגירת מרפסת זכוכית תעניקו לביתכם עיצוב חדשני ומרהיב. 

  • סגירת מרפסת זכוכית הינה קלה לתחזוקה ונוחה לשימוש. 

  • כאשר מתקינים סגירת מרפסת זכוכית אפשר לאחסן חפצים במרפסת מבלי לחשוש להתבלותם. 

  • סגירת מרפסת יכולה לשמש כחדר נוסף בבית.

 

הצוות המקצועי של קרן אור שמש בע”מ מבצע התקנות של סגירת מרפסת זכוכית עם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר. אנו מגיעים עד אליכם ומבצעים את ההתקנה ביעילות ובמהירות האפשרית. המטרה שלנו שתצאו מרוצים ותוכלו להנות מסגירת מרפסת זכוכית לשנים ארוכות. 

Accessibility