סוגי בדי סוככים

סוג הסוככים הכי נפוץ בישראל הם סוככי זרוע. ישנם כמה סוגי בדי סוככים שניתן לבחור, יש לעמוד על טיבם של הבדים הללו, על מנת לבחור את סוגי בדי סוככים הטובים ביותר, כאלה שיהיו אטומים לשמש ומים ושיחזיקו מעמד להרבה שנים. ניתן למצוא בדי דראלון, או שמשונית העשויה מחומרPVC /המרושת בבד פוליאסטר נגד קרעים. רוב הבדים של הסוככים מגיעים עם נוגדי קרינה  ומצופים בחומר הנקרא טפלון. יש מגוון רב של צבעים בכל סוגי בדי סוככים. ניתן בכל כמה שנים, להחליף את סוגי בדי סוככים במידה ואתם מעוניינים בבד טוב ועמיד יותר על פי הטכנולוגיות האחרונות. ישנם בדי יבוא המיועדים לסוככים שהם חדישים יותר ותמיד ניתן להחליפם.

בקשו אחריות מלאה על בדי הסוככים

 רצוי כי תהיה לכם אחריות מלאה על סוגי בדי סוככים שתרכשו, לרוב קרן אור סככות מייצרת בדים לסוככים והן יכולות להחליף לכם את סוגי בדי סוככים על פי בחירתכם. התייעצו עם קרן אור סככות לגבי הטיב והיתרונות של סוגי בדי סוככים, כך תוכלו לדעת איזה מבין הבדים ישרת אתכם טוב יותר. גם התחזוקה של הבדים היא חשובה שכן, יש לנקות את בדי הסוככים מאבק ולכלוך כמו ענפים ושרידים של צמחים המגיעים מבחוץ או מאזור הגינה. הגורם החשוב ביותר בסוככי זרועות הוא הבד, לכן, חשוב כי תרכשו בד עמיד. יש להתאים את בד הסוכך, בהתאם לגודלו של הסוכך וכן שתהיה התקנה מקצועית של מתקין מטעם קרן אור סככות שממנה הזמנתם את הסוככים.

מצאו את צבע הבד שיתאים לכם לעיצוב הבית

חשוב כי הבדים של הסוככים יהיו מותאמים לסגנון של הבית, יש לבחור את הבדים שיהיו מעוצבים, אם הבית שלכם הוא למשל בסגנון ים תיכוני, אז הבדים יהיו מותאמים לסגנון זה. אם אתם גרים בעיר ואתם מעוניינים בסוככי זרוע למרפסת, כדאי כי הבדים של הסוכך, לא יהיו בהירים בגלל הפיח והעשן שישנו בעיר. אנשי המקצוע של קרן אור סככות, יעזרו לכם בבחירה נכונה ולכן, מומלץ ליצור קשר עם החברה המובילה קרן אור שמש שמייצרת סוככי זרוע,  שם תמצאו את מבחר הבדים העשיר ביותר.

סוככי זרועות מתאימים בעיקר לקיץ, והם באים עם בדי דראלון בעלי ציפוי טפלון במגוון רב של צבעים. לצבע אין כיוון, כלומר, ניתן לראות את הצבע של הבד גם מתוך הסוכך וגם מחוצה לו. כמו כן, אלו בדים נושמים, לא מתחממים ולא יוצרים אפקט חממה בסוכך.

סככות קבועות מתאימות לכל השנה, ועשויים לרוב מבד PVC. לגבי מרקיזות, ניתן לבחור גם בדי דראלון או בד PCV.