סוככים לחניה נהפכו לפופלארים מאוד בשנים האחרונות, רבים רוכשים סוכך לחניה ומצליחים לשמור על הרכב שלהם נקי בכל ימות השנה.

מהו סוכך לחניה?

סוכך הינו מכשיר הנפתח ונסגר ומגן מפני מזג האוויר. השימוש בסוכך דומה לשמשיה, לכם יש את האפשרות לפתוח ולסגור אותה מתי שמתחשק לכם. כך גם לסוכך! תוכלו לפתוח ולסגור את הסוכך בהתאם למזג האוויר או להשאיר אותו פתוח בכל ימות השנה.

מדוע כדאי להתקין סוכך לחניה?

סוכך לחניה משמש הגנה מפני תנאי מזג האוויר בכל ימות השנה. לא משנה אם חורף או קיץ, הרכב שלכם מוגן. מכירים את הימים בתקופות המעבר שיש אובך באוויר ולאחריו יורדות טיפות שמורידות את האובך הישר למכונית שלכם? כל המכונית מתמלאת באבק ואתם צריכים לקחת אותה הישר לשטיפה. או במקרה בו מעל החניה שלכם יונים החליטו לעשות את הצרכים שלהם על השמשה הקידמית או על הגג? לא חבל על הצבע של הרכב? ידוע שחייב לנקות מיד את הצרכים של היונים כי יש בהם חומציות רבה, ולכן הם גורמים להורדת צבע מהמכונית. חסכו לעצמכם שטיפות רכב בכל שבוע והתקינו עוד היום סוכך לחניה! הסוכך יגן על הרכב שלכם מפני תנאי מזג האוויר, ישמור עליו נקי ואף יגן על הרכב מפני השמש. הגנה מפני השמש יכולה לסייע לכם בחודשי הקיץ החמים. תוכלו להיכנס לרכב נעים במקום לרכב חנוק מחום.

כיצד מתבצעת התקנת סוכך לחניה?

התקנת סוכך לחניה מתבצעת תוך שעות ספורות. ראשית הצוות המקצועי של קרן אור שמש מגיע אליכם לפגישת ייעוץ ובה הוא בודק מהם הרצונות שלכם. הם ימדדו את שטח החניה וימליצו לכם על סוככים לחניה שיכולים להיות רלוונטים עבורכם. לאחר שתבחרו סוכך, אנו נתחיל לייצר אותו על פי המידות המדוייקות של החניה שלכם. בסיום ההכנה יגיע צוות מקצועי של קרן אור שמש ויתקין לכם את הסוכך אצלכם בחניה. יש סוככים קבועים וסוככים עם סגירה צדדית, עכשיו ההחלטה בידיים שלכם. אם אתם רוצים להעניק לרכב שלכם את הפינוק האולטימטיבי ולא לחשוש מלכלוך חיצוני על הרכב, חייגו עוד היום אל קרן אור שמש והתקינו סוכך לחניה.