סוככים למרפסת מחירים

מרפסת, הינה תוספת נפלאה לכל דירה, אך בהקרבה מקרים איננו מנצלים אותה כראוי בגלל השמש החמה והיוקדת  שמחממת אותה. גם בחורף, קר מדי על מנת שנוכל לנצל את המרפסת שלנו. על מנת שנוכל לנצל את המרפסת כפי שצריך יש לרכוש סוככים למרפסת אשר יגנו עלינו מפני תנאי מזג האוויר השונים. אנו נוכל ליצור במרפסת שלנו מקום ישיבה נעים, באמצעות התקנת סוככים למרפסת. יש לציין כי באמצעות הסוככים נוכל להקנות למרפסות שלנו מראה יוקרתי ונעים כאשר נבחר בדים לסוככים שיתאימו לנו לעיצוב ויעניקו חיים ויופי למרפסות. ניתן למצוא הדפסים שונים בסגנון מודרני או ים תיכוני. בדרך כלל, כאשר מדובר על סוככים למרפסת הכוונה היא כמובן לסוככי זרועות הניתנים לכוון. ניתן למצוא סוככים כאלה בעלי מנוע חשמלי שתוכלו להפעיל אותם באמצעות שלט רחוק.

סוכך קבוע לגינה בית פרטי

כיצד בוחנים את איכות הסוככים למרפסות?

בדרך כלל דבר ראשון שיש לבחון כאשר אנו מעוניינים להתקין סוככים למרפסת, זה עובי הזרועות של הסוככים. גם הגלילה היא גורם חשוב ויש לבחון את האלמנטים הללו היטב בטרם תבחרו ביצרנית סוככים אשר תתקין לכם סוככים למרפסת.  יש לציין, כי בדי כיסוי  איכותיים לסוככים, הם אלו שיגרמו לסוככים שלכם להחזיק מעמד שנים רבות יותר. יש לשים לב גם על סוג הברזל או המתכת ממנהו עשוי הסוכך. חשוב כי הברזל לא יחליד, מה שיגרום לתוחלת חיים הרבה יותר נמוכה של הסוכך. לרוב, סוככים איכותיים למרפסות, עשויים מאלומיניום. גם אם אתם מעוניינים במנגנון כמו מנועי לסוכך, חשוב כי המנגנון יהיה א הוא איכותי.

התקנת סוכך למרפסת ללא צורך באישור מהעירייה

זה אחד היתרונות שיש לסוככי זרועות. אם תהיו מעוניינים להתקין סוככים קבועים למרפסת, תידרשו לרוץ ולהוציא אישורים ואף לשלם כסף מיותר. כאשר מדובר על סוככי זרועות המיועדים למרפסת, לא יהיה לכם צורך בהוצאת אישורים, מה שיקל עליכם הרבה גם מבחינת חיסכון בזמן וגם כמובן חיסכון רב בהוצאות כספיות מיותרות. תוכלו 

Accessibility