מחירי סוככים

הטכנולוגיות השונות של ייצור הסוככים מאוד התקדמו בשנים האחרונות והן מאפשרות לנו גמישות רבה מכל הבחינות- הסוגים, חומרי הייצור, השימוש והמחירים. טווחי מחירי הסוככים יכולים להיות מאוד רחבים והם משתנים בהתאם לגודל וסוג הסוכך דרך החברה המייצרת אותו, ועד לתהליך ההתקנה. מצד אחד- אין סיבה לשלם סכומי עתק עבור סוככים שבסופו של דבר יתגלו כלא נחוצים, אך מצד שני- אסור לנו להתפשר על איכות הסוככים ובסופו של דבר להתאכזב. לכן כדאי לבצע את השיקולים הבאים טרם רכישת הסוכך:

מחירי סוככים – מהי מטרת הסוכך?

סוככים יכולים להתאים למגוון שימושים- פרטיים, מסחריים, וקיימים סוככים שאף יכולים לשמש לשתי המטרות.

החומרים מהם עשויים סוככים לשימושים עסקיים לרוב חזקים יותר בשל השימוש היומיומי והעמידות בפני שחיקה עקב שימוש ממושך ורב, כך שמחירי הסוככים יהיו בהתאם. מומלץ לבחור סוכך שלא רק יראה יפה או מרשים ולבדוק קודם אם הוא תואם לצרכים שלכם. שקלו מראש אם מטרת הסוכך היא להצללה או גם להגנה בפני גשם- התשובה לשאלה הזו תוכל לעזור לכם בכל נושא מחירי הסוככים המתאימים לכם.

קחו בחשבון שלא כל הסככים מתאימים לכל עונות השנה, ולפעמים יהיה צורך גם בסוככים לחורף וגם בסוככים לקיץ. טיפ קטן- ניתן למצוא סוגי סוככים שיתאימו לכל עונות השנה, ומחירי הסוככים הנ”ל גם לא יהיו יקרים מדי.

סוכך קבוע עם עמודים
סוכך זרועות למרפסת מקורה

 

מהו התקציב העומד לרשותכם?

רוב האנשים המחפשים סוככים נוטים להתעלם מהנושא הנ”ל- בד”כ מחפשים סוכך, מבררים את המחיר ויודעים לפי תחושת בטן אם מחיר הסוכך מתאים או לא לתקציב. חשוב מאוד להימנע ממקרים כאלה ולהגדיר לכם תקציב מראש, כאשר תכללו את כל הפרמטרים הכלכליים הרלוונטיים. 

תקציב מוגדר מראש יקל עליכם הרבה יותר לדעת מה אתם מחפשים ואיפה כדאי לכם לחפש אותו. היעזרו בבעלי מקצוע שיוכלו לכוון אתכם לבחור בקלות, ביעילות ובמהירות את הסוכך המתאים לכם ללא חריגות מיותרות מהתקציב.

האם יש לכם תכנונים עיצוביים מיוחדים?

סוכך הוא משהו שקשה להתעלם ממנו מבחינה עיצובית ולא משנה איפה הוא מוצב- בחזית חנות, בגג בית או בשטח מסעדה ולכן כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע שיתן לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת טרם בחירת והתקנת סוכך: – בירור מחירי סוככים שמתאימים לתקציב שלכם – איפה הכי כדאי להתקין את הסוכך בהתחשב במיקום המבנה – אם מדובר בגג לאן הוא יפנה ובאילו שעות של היום יש להצליל אותו – האם עלולה להיות בעיית רישוי מבנים עם הסוכך שצריך לקחת בחשבון – איך אפשר לנצל הכי טוב את האפשרויות העיצוביות והתכנויות בעומדות לרשותכם מחירי הסוככים יהיו מושפעים בסופו של דבר משטח ההצללה הרצוי לכם- זהו אחד הנתונים היותר משמעותיים שכדאי לכם לקחת בחשבון שישפיע על סכום הרכישה הכולל. חשוב לזכור למדוד קודם היטב את השטח הייעודי לסוכך, ותמיד לקחת בחשבון עוד כחמי מטר אקסטרה. לעולם אל תרכשו סוכך על פי תחושות בטן.

Accessibility