עבודות סוככים לעסקים, חנויות, בתי קפה ומסעדות

בבית הקפה, המסעדה או החנות שלכם – יש לכם ודאי מנקה או שאתם עצמכם מנקים את העסק, אבל דבר אחד בטוח: ללא קשר לזהותו של המנקה שלכם, אם אין לו הכשרה בעבודה לגובה, והוא לא למד יסודי את הנושא של בדים וזכוכיות של סוככים, אין מי שינקה לכם את הסוככים, וזה נושא חשוב מאד כפי שתלמדו מיד ותבינו.

מדוע חשוב לנקות זכוכית הזזה עליונה או סוכך?

התקנים אלו נמצאים בחלק העליון ביותר במסעדה, בקנטינה או בבית הקפה שלכם. הם חשופים ללשלשת של ציפורים וצבירת אבק. במקום כה סטרילי כמו מסעדה או בית קפה זה לא רק לכלוך אלא גם זיהום תברואתי ואסור שזה יקרה במקום שמגיש מזו. 
 

רצוי שגם בחנות שמוכרת מוצרים אחרים זה לא יקרה, כי הצטברות לשלשת היא סכנה לכל אדם, בסופו של דבר, אשר נחשף יום יום לזיהומים ומחלות עקב כך. לכן, לצד שירותי הניקיון הרגילים, רצוי שתדאגו גם לחברה שמנקה סוככים וזכוכיות הזזה של בתי עסק, כולל בחלקים הגבוהים והמסוכנים ביותר.

מהם מאפייניה של חברה לניקוי סוככים של בתי עסק?

החברה צריכה להעסיק רק עובדים שהוכשרו בעבודה בגובה, ובניקוי בדים וזכוכיות. עובדים בחברה כזו יזהו את סוג הבד והזכוכית וידעו מיד איזה מכשיר ניקיון ואיזה חומר ניקוי יידרשו על מנת גם לנקות את הבד וגם לא להשאיר אותו מקומט, בלוי ורווי כתמים. במילים אחרות, הם ידעו גם לטפס לכיוון המפגע התברואתי, וגם להסיר אותו במקצועיות הנדרשת שתוביל שוב לנוכחותו של סוכך חלק ונקי מלכלוך וכתמים.
סגירת חורף בר קפה מבט חיצוני 2
סוכך חנות ירקות ופרות