עיצוב אישי לסוכך החלון

סוכך לחלון בעיצוב אישי

סוככים מגיעים במגוון רב של עיצובים ובדים,  אך אם חשקה נפשכם בעיצוב מיוחד של סוכך לחלון, כזה שלא רואים בכל בית, תוכלו להזמין סוכך לחלון בעיצוב אישי. ישנן חברות שהן מייצרות סוככים שתוכלנה לעזור לכם בעיצוב האישי כמו בד מיוחד, צורה מיוחדת של סוכך כמו בסגנון  אוריינטלי, בקיצור סוככים שלא ניתן לראות בהרבה חצרות או מרפסות.

אם יש לכם סגנון מסוים בביתה ואתם מעוניינים שייצרו לכם סוכך שיהיה בהתאמה מיוחדת ואישית שלכם, היות ויש לכם רעיונות יצירתיים בעיצוב, תוכלו ללא כל בעיה לבקש סוכך לחלון בעיצוב אישי. אם אתם מעוניינים בסוכך מעוגל, החברה שמייצרת סוככים, תוכל לייצר לכם סוכך בסגנון כזה. אם מדובר על סוכך זרועות, מרקיזה או אפילו סוכך קבוע לחצר שלכם או לחלון הפונה אל המרפסת.

סוכך מקושת או מעוגל?

תוכלו לבקש כל צורה שבאה לכם בדמיון אם תזמינו סוכך לחלון בעיצוב אישי. אם רכשתם בד מיוחד ואתם מעוניינים להוסיף לו אמרה מיחדת, תוכלו לעשות זאת ללא בעיה. הסוככים מקנים מראה דקורטיבי לחלונות הבית וכן מצילים את פנים הבית ואף מגנים על הרהיטים והווילונות. הרבה אנשים, מעדיפים סוככים לחלון מאשר תריסים.

מרקיזה + חלק קבוע בצבע כרם וולן עם סיומת אפורה
מרקיזה למרפסת כרם וולן אפור

כמה פעמים עברתם ליד בית פרטי או בניין מגורים והמראה המרהיב של סוככים לחלונות החסיר בכם פעימה? תוכלו שלאוב רעיונות נהדרים אם תערכו סיבוב קטן בבנייני מגורים שונים על מנת למצוא את העיצוב המושלם של סוכך לחלון בעיצוב אישי.

מרקיזות לחלון בסגנון ייחודי

המרקיזות מהוות סוכך נהדר לחלונות השונים בבית. ניתן למצוא בהרבה דירות ובדים, מרקיזות בסגנון ים תיכוני או קלאסי. המראה של המרקיזות הואט חמים ומיוחד ותוכלו לעצב אותו כיד הדמיון. גם בחברה בה מייצרים סוכך לחלון בעיצוב אישי, יוכלו לתת לכם רעיונות עיצוביים מיוחדים שלבטח, ימצאו חן בעיניכם. יש כאלה שרוכשים את הבד בעצמם, היות והוא מצא חן בעיניהם ויש שהביאו אותו אפילו מחו”ל ומעוניינים לעצב באמת סוכך מיוחד לחלון בנגיעה והעיצוב האישי שלהם. גם את זה ניתן לעשות בעזרת החברה שמייצרת סוככים. לפני שתבצעו הזמנה, יש למצוא את היצרניות שמוכנות לעצב לכם את הסוכך המיוחד שלכם.