זכוכיות הזזה

זכוכיות הזזה משמשות במרפסות שמש, במרפסות קרקע, כגגונים של בריכות שחייה, כגגונים של פרגולות, ועוד. מסקנה: ברוב המקרים – זכוכיות הזזה יימצאו בגובה, ולא בגובה שלכם, ולכן ניקויים הוא מאד מסוכן ועלול להסתיים בטרגדיה אם לא תעבדו זהיר. לכן, באופן עקרוני ישנם התקני זכוכיות הזזה מסוימים (לא כולם, אלא רק אלה שנקבע בחוק) שאסור לנקות לבד, אלא רק על ידי איש מקצוע שהוכשר לעבודה בגובה. למשל – חלון זכוכית בקומה 15 לא תוכלו לנקות על פי חוק לבד: תצטרכו להזמין מומחה.

ניקוי זכוכיות הזזה הוא כמו ניקוי חלונות חיצוני: רק מומחים יוכלו לעשות זאת

אל תנסו לטפס על ההתקן, או לנסות לעשות תרגילי אקרובטיקה כדי לנקותו. נתקלתם בזכוכית הזזה מלוכלכת ומאובקת בגובה? קראו לחברת ניקוי סוככים, חלונות וזכוכיות הזזה אשר מוכשרת בעבודה לגובה, והיא תעשה את משימת הניקיון עבורכם.
 
החברה לא רק יודעת מה לעשות בגבהים, היא גם יודעת מה לעשות כדי שזכוכיות הזזה יהיו נקיות ולא רק ייראו נקיות. החברה משתמשת במכשירי ניקוי ייעודיים לניקוי זכוכית, אשר מצד אחד לא שוברים אותה, ומצד שני מפעילים מתז מים אפקטיבי להסרת המפגעים ממנה. החברה עובדת בגם עם זכוכית שבירה וגם עם זכוכית מחוסמת, ותדע בדיוק מה לעשות על מנת שבסופו של דבר זכוכיות הזזה שלכם יהיו נקיות.

מטרות ניקיונן של זכוכיות הזזה

ניקוי לפני פסח, ניקוי לפני ראש השנה, ניקוי במהלך ניקוי שבועי, ניקוי כאשר הזכוכית התכסתה כהוגן באבק ונדרש פילוס. 
חלונות נאספות עד המעקה - 2
חלונות נאספות עד המעקה - 1
אם מדובר בהתקן גגון כמו זה של הפרגולה, אתם גם מסתכנים בכך שציפורים עלולות להפיץ לשלשת על התקן הזכוכית, וזה יכול להוביל לכתמים חומציים שיהיה קשה מאד להסיר בעתיד. לכן, אל תנוחו על זרי הדפנה, הזמינו חברת ניקוי זכוכיות הזזה להסרת המפגעים.
 
הייחודיות של חברת ניקוי זכוכיות הזזה
דבקות במטרה, ביצוע השירות בזמנים נוחים ללקוח, עבודה מהירה ויעילה, עבודה חוקית המתבססת על כללי עבודה בגובה, כל עובד קיבל הכשרה מתאימה לעבוד בגובה ומצויד בתעודות ביטוח רלוונטיות. כמו כן, לכל עובד הידע והכלים להפוך כל משטח זכוכית בביתכם לנקי ומצוחצח ללא קשר למיקומו.
 
צרו קשר עם חברת ניקוי זכוכיות הזזה לניקוי כל משטח זכוכיות הזזה בבית או בחוץ!
Accessibility