איך קונים פרגולות במרכז הארץ עבור המגזר הפרטי? כל הפרטים

כאשר אתם מבקשים לרכוש פרגולות, ישנם כמה נושאים חשובים שתצטרכו לדעת ולהכיר. ראשית כל, חומר הייצור האולטימטיבי לפרגולה הוא אלומיניום, ולא רק בשל עמידותו אלא גם בשל העיצוב שלו. בעבר, היה הבדל בין חצרות בהן היה צורך בהתקן כהה לבין חצרות בהן היה צורך בהתקן בהיר.

בעליהן של הראשונות לא התפשרו על פחות מפרגולת עץ. כיום אין בכך צורך, משום שאלומיניום בגרסתו המודרנית יכול להיצבע כך שהוא מחקה עץ קומפלט. כך, אתם גם מרוויחים פרגולה עמידה וגם נהנים מהעיצוב שביקשתם. נושא שני שכדאי מאד לדעת הוא שאין ניסוח אחיד לעיצוב. פרגולה יכולה להיות עם רפפות קבועות, מתכווננות, תריס דק נפתח, ועוד.

הדרך הטובה ביותר להתחיל היא להזמין סוכן מטעם החברה לערוך מדידות בשטח שלכם

חשוב לבחור בחברה אמינה, שמשווקת פרגולות אלומיניום, כולל עם רכיבים צבועים בצבע עץ למעוניינים. אמינות החברה מתבטאת בשירות שהיא נותנת ללקוח, במדידות שהיא עורכת בשטח שלו ובדאגה לשלמות ובטיחות ביתו לאחר ההתקנה. תחילת פרוצדורת הרכישה המומלצת תהיה עם סוכן מטעם החברה, אשר יתארח בביכם ויבצע את המדידות הנדרשות.

בחירת הפרגולה לאחר המדידות

יש לבחור בפרגולה אשר לעניות דעתכם משתלבת יפה עם העיצוב של החצר ושל קיר המבנה הגובל עמה. למזלכם, בתעשיית הפרגולות אין תשובה חד משמעית לעיצוב. 

פרגולה נפתחת עם לדים 4 עונות
פרגולה נפתחת מדורג 4 עונות

ניתן לבחור זרועות חומות או כסופות, אפורות בהירות או כהות, לבנות מוחלטות או לבנות מעט יותר כהות. ניתן לבחור בגג רפפות עבה קבוע, גג דק שנפח הרמטית, גג בו תריסי הרפפות מתכווננים, ועוד. הבחירה צריכה להתבצע הן על פי שיקולי העיצוב והן על פי כיוון כניסת השמש וצרכי ההגנה שלכם מפניה.

קרן אור סככות – שירות מדידה והתקנת פרגולות בתל אביב והמרכז

במידה ואתם מתעניינים בפרגולה בהתקנתנו, אנו נוכל לשלוח נציג להגיע לאתר שלכם ולבצע את המדידות הנדרשות. אנו משרתים לקוחות בכל רחבי תל אביב וגם בערי הסביבה. אנו מעניקים שירות בבתים עם חצרות גדולות וקטנות, בפנטהאוזים ובדירות גן. יום מדידות מאתנו יספק לכם את כל המידע על הפרגולות הבטוחות והמתאימות להתקנה בשטח הפתוח אותו בדקנו.

Accessibility