פרגולות קבועות

פרגולות הן פתרונות הצללה מודרניים ומתקדמים המאפשרים הצללה כל ימות השנה. פרגולות אלומיניום הן פרגולות שבעבר התאימו רק לבתים בעלי צביון עיצובי מודרני, אך כיום הן מתאימות לכל בית, כולל בית עתיק או וינטייג’ עם תפאורת עץ. מדוע? משום שטכניקות הצביעה החדשות מאפשרות לא רק לצבוע פרגולות אלומיניום בצבע חום אלא גם לחקות במדויק גימורים של גזרי עץ. פרגולות אלומיניום עמודים, למען הסר ספק, מיועדות לחצרות גדולות, משום שבחצרות קטנות ייתכן כי לא יהיה מקום להעמיד פרגולה כזו. במקרה כזה מה שעושים – בוחרים בפרגולה תלויה (צמודת קיר) עם עוד 2 עמודי תמיכה בלבד מהצד השני שלה.

התקנת פרגולה עם 4 עמודים

בחברה זו יתקינו פרגולות אלומיניום עמודים בחצרות הבתים, בסמוך לבריכות השחייה ובכל מקום אחר בו תזמינו את הפרגולה. בחברה יבצעו את העבודה במהירות וביעילות ויערכו בדיקת תקינות ובטיחות בסיום העבודה.

קרן אור סככות – המומחים שלכם לפרגולות אלומיניום ביתיות

בקרן אור סככות מתמחים בהתקנת פרגולות אלומיניום. החברה מבססת את פועלה על שביעות רצון הלקוח ומשרתת דיירים מהדרום ומאזור המרכז. החברה מגיעה לבית עורכת מדידות וקובעת את הפרגולה בהתאם לרישומים שנעשו בבית. לאחר מכן, החברה מתייצבת עם הפרגולה, מוכנה להתקנה, ודואגת לקביעתה מהר ככל האפשר.

פרגולה נפתחת עם עמודים במרפסת עם ריהוט גן
פרגולה נפתחת עם עמודים במרפסת פתוחה
Accessibility