הסוכך שישפר לכם את החניה בתל אביב

סוכך הינו מכשיר הנפתח ונסגר ומגן מפני מזג האוויר. השימוש בסוכך דומה לשמשיה, לכם יש את האפשרות לפתוח ולסגור אותו מתי שמתחשק לכם. כך גם לסוכך! תוכלו לפתוח ולסגור את הסוכך בהתאם למזג האוויר או להשאיר אותו פתוח בכל ימות השנה.

כיצד מתבצעת התקנת סוכך לחניה?
התקנת סוכך לחניה מתבצעת תוך שעות ספורות. ראשית הצוות המקצועי של קרן אור שמש מגיע אליכם לפגישת ייעוץ ובה הוא בודק מהם הרצונות שלכם. הם ימדדו את שטח החניה וימליצו לכם על סוככים לחניה שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם. לאחר שתבחרו סוכך, אנו נתחיל לייצר אותו על פי המידות המדויקות של החניה שלכם בתל אביב. בסיום ההכנה יגיע צוות מקצועי של קרן אור שמש ויתקין לכם את הסוכך אצלכם בחניה בתל אביב. יש סוככים קבועים וסוככים עם סגירה צדדית, עכשיו ההחלטה בידיים שלכם. מה הכי יתאים לחניה המרהיבה שלכם?

מדוע כדאי להתקין סוכך לחניה?
סוכך לחניה משמש הגנה מפני תנאי מזג האוויר בכל ימות השנה. לא משנה אם חורף או קיץ, הרכב שלכם מוגן. מכירים את הימים בתקופות המעבר שיש אובך באוויר ולאחריו יורדות טיפות שמורידות את האובך הישר למכונית שלכם? כל המכונית מתמלאת באבק ואתם צריכים לקחת אותה הישר לשטיפה בתל אביב. או במקרה בו מעל החניה שלכם יונים החליטו לעשות את הצרכים שלהם על השמשה הקידמית או על הגג? לא חבל על הצבע של הרכב? ידוע שחייב לנקות מיד את הצרכים של היונים כי יש בהם חומציות רבה, ולכן הם גורמים להורדת צבע מהמכונית. חסכו לעצמכם שטיפות רכב בכל שבוע והתקינו עוד היום סוכך לחניה! הסוכך יגן על הרכב שלכם מפני תנאי מזג האוויר, ישמור עליו נקי ואף יגן על הרכב מפני השמש. הגנה מפני השמש יכולה לסייע לכם בחודשי הקיץ החמים. תוכלו להיכנס לרכב נעים במקום לרכב חנוק מחום.