האביב עוד רגע כאן והשמש הנעימה משאירה אותנו הרבה זמן בחוץ. הרבה אנשים מארחים בחצר ביתם בסופי השבוע. מה יותר כיף מלארח את החברים בפרגולת עץ חדשה?

פרגולת עץ תחסוך לכם הרבה כסף. היא הרבה יותר זולה מפרגולת אלומיניום ונשמרת לשנים רבות. אם ברצונכם לחדש את חצר ביתכם ולהעניק לה מראה ייחודי ואותנטי, אנו ממליצים לכם בחום להתקין פרגולת עץ עם קרן אור שמש. כאשר יש בביתכם פרגולת עץ תוכלו ליהנות מהגנה מהשמש ומצל בשעות היום. את פרגולת העץ תוכלו לשדרג ולהתקין לה גדרות או לאטום אותה מלמעלה ולהתקין פרגוד. המעבר לפרגולת עץ יוציא אתכם לזמן בילוי בחצר ביתכם. 

לפרגולת עץ המון גדלים ומגוון רחב של סגנונות עיצוב. בקרן אור שמש אנו דואגים להתקין את הפרגולה המושלמת לכל לקוח. הצוות המקצועי של קרן אור שמש מגיע לפגישת ייעוץ ובה הוא מראה ללקוח את תיק העבודות שלנו. לאחר בחירת הדגם לפרגולת העץ אנו מחשבים את העלות למטר ומביאים הצעת מחיר ללקוח. בקרן אור שמש משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר ובסוגי עץ שנשמרים לאורך שנים. לאחר ביצוע ההזמנה תמתינו כמה ימים עד אשר הפרגולה תהיה מוכנה להתקנה. 

התקנת פרגולת עץ לוקחת יום או יומיים תלוי בגודל הפרגולה. הצוות המקצועי של קרן אור שמש מגיע עם כל הציוד הנדרש להתקנת הפרגולה. ההתקנה נעשית תוך חישוב זוויות ושיפועים ודאגה ללקוחות מרוצים. בסיום ההתקנה תופיע מולכם פרגולת עץ מרהיבה שתכניס בכם חשק לארח יותר. הישיבה בשמש עם פרגולת עץ היא חוויה שונה לגמרי מהמוכר והידוע לכם. 

מדוע לבחור בפרגולת עץ?

  • תחזוקה מועטה.
  • נשמרת לאורך שנים.
  • מעניקה מראה אותנטי וכפרי לבית.
  • מספקת הגנה מהשמש.
  • מחיר אטרקטיבי.
  • זמן התקנה קצר.

אם ברצונכם להתקין פרגולת עץ עם איכות ועמידות לאורך זמן, כדאי לכם לחייג אל קרן אור שמש ולקבל הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית עוד היום. 

Accessibility