בד שמשונית

בד שמשונית, ובשמו הלועזי בד PVC, הנו בד ייחודי המשמש הן עבור סוככים ופתרונות הצללה והן עבור סגירות חורף מסוימות בבתי קפה. בד זה הנו חזק ועמיד יותר מכל בד אחר כאשר מדובר בהגנה מגשמים – ולא בכדי. זהו בד עבה, ובעל כושר ספיגת נוזלים גבוה. ניתן להזמינו עם הגרפיקה של העסק שלכם, כולל הלוגו העסקי ולהיווכח שהוא יישאר שלם, וללא בעיות צבע גם לאחר סופה עזה.

חיבור יריעות בד שמשונית למוצר מוגמר

גם בנושא זה חשוב להתעמק, שכן זהו הבד היחיד בו לא משתמשים בתפירה מסחרית אלא בהלחמה מבוססת-חום. הבדים מולחמים עם בדיל ממש כמו בבניית מעגל חשמלי, וזה יוצר חיבור חזק בלתי ניתן לפרימה גם ברוח עזה במיוחד.

זה בדיוק מה שתצטרכו בסופה הבאה שלכם. בד רגיל המבוסס על תפירה הוא בד שהמשתמש בו מסתכן בחדירת מים מבעד לתפרים, ובהמשך בפרימת הבד עקב הישנות השימוש בו.

בחירת השמשונית – ההיבט הפונקציונלי

שמשונית משמשת כבד לסוככים, לסגירות חורף ולכיסוי מוצרים על הקרקע. לשני השימושים הראשונים חשוב להיעזר בבד מדגם 40 או 44. עבור השימוש האחרון – כיסוי מוצרים על הקרקע תחת כיפת השמים – ניתן להיעזר גם בדגם 610 הזול יותר. חסרונו מתבטא בכך שגשמים ורוחות יכולים לנפח אותו מה שלא ייראה אסתטי כשהבד משמש כסגירת חורף או כבד-סוכך, אבל בשביל כיסוי – זה די והותר, שכן בכל מקרה לא ייווצרו חורים על הבד והוא ימשיך להגן לכם על המוצר. שמשונית 40 או 44 לסוככים וסגירות חורף נבדלות זו מזו בכך ש- 40 היא בד חלק, ו- 44 היא בד צבעוני בהזמנה אישית. השמשוניות הללו מסוגלות להחזיק בעסק למשך עשור שלם ללא פגע. 

סוכך זרועות חנות כלי בית ומטבח מבט מהצד
סוכך זרועות חנות פאב מסעדה

בחירת השמשונית – ההיבט העיצובי

ניתן לבחור בשמשונית שהיא בעלת צבע בשני עבריה, או בשמשונית שבצד אחד היא בצבע שבחרתם ובצד השני היא בצבע קרם. כמו כן, חשוב לבחור בצבעים מומלצים אשר ישתלבו כיאות עם בית העסק שלכם, בפרט – אם רצונכם הוא להטביע את הלוגו העסקי שלכם על הבד. עבודה צמודה למעצב פנים יכולה לסייע לכם להגיע לדגם הבד הנחוץ לכם בבית העסק ביעילות ובקלות.

Accessibility