מרקיזות

02

רוצים לקרות מרפסת באופן שמאפשר פתיחה? ליצור הצללה על שטח צמוד למבנה, ויחד עם זאת לאפשר פתיחה מפעם לפעם? אולי מרקיזה זה הפתרון הנכון והמתאים לכם! לקוחות רבים בחרו להתקין סוכך מרקיזה והם נהנים ממענה הולם שקולע  בדיוק לצרכים שלהם.

מה היא מרקיזה?

מרקיזה היא סוכך שמתקינים אותו לקיר חיצוני של מבנה, המרקיזה מיוצרת לרוב מיריעת פלסטיק אטומה והמבנה שלה הוא בצורה של רבע עיגול. מרקיזה משמשת להשגת פרטיות, איטום והצללה. חומר הגלם שלה נחשב עמיד ומתאים לתנאי מזג האוויר בארץ. היתרון גדול של המרקיזה הוא בכך שניתן לשלוט על הפתיחה ועל הסגירה של הסוכך. ניתן לפתוח את המרקיזה ולהשיג הצללה על שטח מסוים, ולאחר תום השימוש אפשר לסגור את הסוכך ולהשאיר את השטח חשוף תחת כיפת השמים.

כיצד פותחים וסוגרים?

השליטה על סוככי מרקיזה מתאפשרת במגוון אמצעים. בעבר הכרנו מרקיזות בפתיחה וסגירה ידנית, כיום ניתן לבחור במרקיזה חשמלית שנפתחת באמצעות לחיצת כפתור או בשלט. הפתיחה והסגירה נוחים עד מאוד וללא מאמץ ניתן לסגור את הסוכך ולקרות את השטח, באותה דרך תוכלו לסגור את הסוכך עד מהרה.

למה זה מתאים?

סוככי מרקיזה עשויים להתאים למגוון צרכים. לקוחות פרטיים בוחרים להתקין מרקיזות לבית, למרפסת או לאזור הכניסה לבית, לקוחות עסקיים בוחרים להתקין את המרקיזות לבית העסק שלהם. המרקיזה מאפשרת להם להכשיר את השטח הצמוד לבית העסק שלהם לשימוש הנצרך להם.

קרן אור שמש מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מרקיזות לשימוש הרצוי לכם! פנו אלינו כדי להתרשם ולהזמין את המרקיזה הרצויה והנכונה שלכם!