מסכי גלילה

02

אם אתם מעוניינים לספק הצללה לחלונות הבלגיים הרחבים שלכם, אתם זקוקים למסכי גלילה. ישנם בתים בהם כמעט כל הקיר שקוף, משום שהוא מבוסס על פרופיל בלגי ענק. כפי שבחלון בלגי קטן, בדרך כלל יבחר הדייר להתקין וילון גלילה, כשמדובר בפרופיל בלגי ענק ברמה של קיר, הפתרון האידיאלי הוא מסך גלילה. מסך גלילה פועל בדיוק כמו וילון גלילה, רק שכאן מדובר על הפעלה אוטומטית המתבצעת באמצעות חשמל.

בחירת מסכי גלילה אצל חברת מומחים

אל תקחו אחריות על המידות בבית או בעסק. נציגי חברת בוטיק יבוא לבית העסק או לבית שלכם, יקחו מידות ויפסקו מיד אלו מסכי גלילה יתאימו. הם יאפשרו לכם לבחור מתוך הקטלוג את מסכי הגלילה האולטימטיביים עבורכם. בבחירה, חשוב מאד להתייחס לעיצו ולבחור מסך בעל אוריינטציה דקורטיבית לתפאורת הבית שלכם.

קרן אור סככות – התקנת מסכי גלילה בבתים ובעסקים

קרן אור סככות הנה חברת בוטיק המתמחה בהתאמת פתרונות הצללה לבתים ועסקים. לחברה מצאי עשיר של מסכי גלילה לחלונות בלגיים גדולים ופרופילי זכוכית ענקיים כאחד. החברה מיישמת את ההתקנה בפרקי זמן קצרים מאד, בוחנת את המסך שהתקינה, ומוודאת שכל הפונקציות של השלט רחוק תקינות. החברה תסיים את ההתקנה לא לפני שתוודא שהכל עובד. החברה מעניקה שירות מצוין ללקוחות הדרום והמרכז!