סגירת מרפסות

02

מרפסת היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. נצא למרפסת להתרענן ולנשום אוויר, להביט על הנוף הנפרס מולנו או לבלות עם בני משפחה וחברים. אבל אם גשם עז יורד? או ששמש קופחת מעל לראשנו? במצבים כאלו המרפסת הופכת להיות בלתי שימושית ולא מתאימה לשהייה. האם נוותר עליה? לגמרי לא. יש דרך לאבזר את המרפסת ולסגור אותה בצורה כזו שאפשר יהיה להשתמש בה בכל עונות השנה.

הפתרון – סגירת מרפסות

הפתרון המוצע הוא סגירת מרפסות. מדובר על פעולה שנועדה להתאים את המרפסת לשימוש בכל עונות השנה בלי לחשוש מגשם בחורף ומשמש עזה בקיץ. יש כמה דרכים שונות שעשויות להתאים לסגירת מרפסת.

סגירת חורף – אפשרות ראשונה היא לבצע סגירת חורף למרפסת. מדובר על סגירה שנועדה לספק הגנה מפני מים וחדירה של טיפות גשם לחצר, לגינה או למרפסת. יש להבדיל בין סגירה קבועה לסגירה מתקפלת שניתן לסגור אותה כחלוף עונת הגשמים.

סגירת זכוכית – כיום השימוש בזכוכית למטרת סגירת מרפסות נעשה רווח. באמצעות הזכוכית ניתן לסגור מרפסות ולהשיג מראה יוקרתי ונעים מאוד. הזכוכית יוצרת תחושה של מרחב ולא גורמת לכם לחוש סגורים בתוך שטח בנוי.

סגירת אלומיניום – ניתן לסגור מרפסות באלומיניום. זו סגירה עמידה ואיכותית שמספקת לכם אפשרות של שימוש מושלם במרפסת גם אם מזג האוויר אינו נעים.

מתלבטים לגבי סגירת מרפסות? אנחנו בחברת קרן אור שמש שמחים להציע לכם את מגוון האפשרויות והחומרים שיוכלו לסגור את המרפסת שלכם בצורה נעימה ומתאימה לשימוש הרצוי לכם. בואו ליהנות ממרפסת שימושית ונעימה שתהיה נעימה לשהייה למרות הגשמים או החום השורר בחוץ!