סוככים

02

המונח סוככים כולל בתוכו מספר מוצרים שנועדו לספק לנו הגנה מפני קרני השמש בימות הקיץ ואילו בחורף ימנע הסוכך כניסה של טיפות גשם. כמו כן מספקים לנו סוככים פרטיות ושומרים על המרפסת או על כל שטח אחר שמור מפני מבטים של שכנים או עוברים ושבים. באמצעות סוככים ניתן להגדיל את השטח השימושי של הבית או בית העסק. התחום מציע שפע של מוצרים ופתרונות שעשויים להתאים לכל מטרה או צורך. יש סוככים קבועים וניידים, סוככים מאלומיניום, בד ועץ.

אילו סוגים של סוככים קיימים?

יש מספר סוגים של סוככים שלכל אחד מהם תכונות משלו ומבנה אחר שנועד לענות על צורך אחר. הבחירה בסוכך תיעשה על פי הנתונים בשטח המדובר וכן על פי הצורך לשמו מבצעים את התקנת הסוכך.

  • מרקיזה – סוכך עשוי מיריעת פלסטיק אטומה הבנויה בצורה של רבע עיגול. המרקיזה מתאימה לבתי עסק וכן לבתים פרטיים. העובדה שניתן לפתוח ולסגור את המרקיזה בקלות רבה עושה את הסוכך הזה לפופולארי ורווח מאוד.
  • סוכך זרועות – מדובר על סוכך שבנוי משלדת אלומיניום וצירים וברגים מנירוסטה. גם את הסוכך הזה ניתן לפתוח ולסגור במגוון אופנים ובקלות רבה. סוכך זה תורם גם למראה של המקום.
  • פרגולה – פרגולה מקימים בחצר או במרפסת מעץ או מאלומיניום. הפרגולה נועדה לספק הצללה וקירוי בחורף ובקיץ. יש מגוון סוגים של פרגולות שלכל אחת תכונות ומטרות משלה. בנוסף הפרגולה משדרגת את המראה של המקום ומוסיפה לו ערך ויוקרה.

אנחנו בחברת קרן אור שמש מזמינים אתכם להתרשם מסוככים במגוון רחב. בואו לבחור אצלנו סוכך מתאים שיענה על הצורך שלכם וישמש אתכם בנאמנות לאורך שנים!