פרגולות

02

פרגולה היא מבנה שמקימים אותו בשטח פתוח כדי להשיג הצללה. כיום לקחו את המושג הזה מספר צעדים קדימה וניתן להשיג פרגולות נהדרות בעיצובן שעונות על הצרכים השונים ומאפשרים לעשות במקום פתוח שימוש מוצלח. הפרגולה סוגרת במידת מה את השטח הפתוח ועושה אותו לשימושי ונוח לשהייה. לא נדיר לגלות פרגולות בבתי עסק, מסעדות ובתי מלון וכמובן בבתים פרטיים.

חומרי גלם להקמת פרגולות

בעבר היו פופולאריות בעיקר פרגולות העץ, הללו נבנו מקורות עץ צבועות ומעוצבות והתוצאה הייתה נאה בהחלט, בשנים האחרונות יש לקוחות רבים שבוחרים להתקין פרגולה עשויה אלומיניום. היתרון הגדול של האלומיניום הוא היותו חומר גלם יציב שמחזיק מעמד כחדש לאורך שנים של שימוש. כמו כן יש לציין כי מאלומיניום ניתן לעצב בקלות יחסית מוצרים נאים ומתקדמים הודות לתכונות החומר.

אפשרויות שונות להתקנת פרגולה

יש מגוון דרכים ושיטות להתקנת פרגולה. כמובן ששיטת ההתקנה הנכונה נבחרת בהתאם לנתונים בשטח המיועד וכן על פי הצורך ומטרת ההתקנה. פעמים נוסיף לפרגולה יריעת הצללה כדי להשיג הצללה מלאה בקיץ, אך כיום ניתן לבצע התקנה של פרגולה מלאה או פרגולה עם תריסים שמאפשרים להשיג הצללה מלאה וכן שליטה על פתיחה או סגירה של השליבות של הפרגולה. פרגולות אלו מאפשרות ליהנות מסגירה מלאה והצללה משמעותית על השטח הרצוי.

חברת קרן אור מתמחה בייצור פרגולות והתקנתם בשטח במקצועיות רבה לשימוש הולם ונוח של הלקוחות. החברה שלנו מספקת מוצרים ללקוחות פרטיים, עסקיים וכן למוסדות. בואו גם אתם להתרשם ממבחר עצום של מוצרים ועבודות, בחרו לכם את הפרגולה האהובה עליכם שתשמש אתכם נאמנה!