אודותינו

חברת סככות קרן אור שמש מתמחה בייצור, בשיווק ובהתקנת סוככי מרקיזה, סוככים קבועים וסוככי זרועות.

גגות הזזה
גגות הזזה מעוצבים בזכוכית ואלומיניום. מבחר הגגות שלנו מותאמים ללקוחות עסקיים ופרטיים ומותקנים בבריכות, גינות, מסעדות ובתי קפה ועוד. אנו מעצבים את מבחר הגגות בהתאמה אישית.
לגלריית גגות הזזה>>

סוכך מרקיזה
סוכך שנפתח ונסגר בצורת אקורדיון, על ידי משיכת חוט או על ידי מנוע חשמלי, לפי בחירה. בסוככים החשמליים שמשווקת החברה מותקנים רק מנועים מתוצרת חברת SOMFI המובחרת. בנוסף להתקנה החברה מתמחה גם בהחלפה ובשיפוץ של סוככים מסוג זה.
לגלריית סוככי מרקיזה>>

סוכך קבוע
סוכך שאין צורך להזיזו. סוכך מסוג זה מיועד לרוב לחניות, לדירות קרקע ולמרפסות. לגלריית סוככים קבועים>>

סוכך זרועות
סוכך הניתן להזזה בעזרת מנוע חשמלי או מנואלה ידנית, לפי בחירה. סוככי הזרועות שמשווקת החברה מיובאים מאירופה ומיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על ידי החברות המובילות בענף.
לגלריית סוככי זרועות>>

פרגולות נפתחות
הפרגולות הנפתחות שלנו מביאות לכל גינה את פתרון ההצללה המושלם. בלחיצת כפתור, ניתן לווסת את רמת הצל או קרני האור הנכנסות לגינה בימות הקיץ. בימים גשומים, ניתן לסגור את הפרגולה בצורה מלאה. הפתיחה והסגירה מתבצעות בקלות באמצעות מנגנון חשמלי, או בצורה ידנית.
לגלריית פרגולות נפתחות>>

פרגולות מעוצבות
הפרגולות המעוצבות של קרן אור מותאמות באופן אישי ללקוח. צוות קרן אור מגיע אליכם ומבצע מדידות ותכנון אישי לפרגולה בהתאם לשטח – הגינה הביתית או המרפסת. אנו מייצרים ומעצבים מבחר פרגולות מעץ ומאלומיניום בהתאמה מושלמת לכל לקוח.
לגלריית פרגולות מעוצבות>>

זכוכיות הזזה – נאספות
זכוכית הזזה – נאספות הנן עיצובים ייחודיים של קרן אור. שירות עיצוב זכוכית כולל התאמה אישית של מוצר הזכוכית, כגון דלתות וחלונות זכוכית המותאמים ללקוח. לגלריית זכוכיות הזזה – נאספות>>

סגירות חורף
סגירת חורף של קרן אור מותאם באופן אישי ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. סגירות החורף שלנו הנן פתרון הצללה איכותי לבתי עסק, מסעדות ובתי קפה, וכן לחצרות וגינות פרטיות, במבחר עיצובים מעץ, אלומיניום וזכוכית.
לגלריית סגירות חורף>>

אמינות בשירות
סככות קרן אור שמש מקפידה לעשות שימוש אך ורק בחומרים איכותיים ובעלי תו תקן. כל חומרי הגלם (לרבות הבדים ושלושת שכבות ה- PVC גרמני מבית מלר, בד עוגנפלסט, בדי דראלון מבית קורטי וחברת סאטלר) הינם מתוצרת חברת העוגן פלסט מקיבוץ העוגן. החברה מחויבת למתן שירות מקצועי, אמין ומהיר לכל לקוח. לכן, כל לקוחותינו נהנים משירות הניתן תוך 24 שעות ומביצוע כל עבודה ביסודיות ובמסירות. עם לקוחות החברה נמנים חברות, בתי עסק, מוסדות, עיריות, בעלי בתים ולקוחות פרטיים רבים.

להזמנת ייעוץ מקצועי ולפרטים נוספים מלאו פרטיכם: